Feza Çelik Kapı Logo

TÜRKÇE

/

ENGLISH

HAKKIMIZDA

1976 yılında faaliyete başlayan firmamız sektörde ilklere öncülük ederek tüketicisini kaliteli ve güvenli ürünlerle buluşturmayı hedeflemektedir.

 

Amacımız yüksek kalite standartlarında üretim yaparak müşteri memnuniyetini sağlamak ve talepleri en iyi şekilde karşılayabilmektir. Bu hedefler doğrultusunda her geçen gün büyümeye devam eden Feza Çelik Kapı, kaliteli ve güvenli üretimi yaparken çevre kirliliği konusunda da son derece dikkatli davranmaktadır. Politikamız yüksek standartlarda güvenli, estetik ve ürün çeşitliliği olan ürünler üretmenin yanı sıra çevreye kalıcı veya geçici hiçbir etki bırakmadan, uluslararası normlara uyarak üretim yapmaktır.

 

En kaliteli ürünleri tüketiciye sunabilmek için gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve dünya standartlarında hizmet veren Feza Çelik Kapı, sektörde nitelikli insan gücünü geliştirmek ve kalıcılığını sağlamak amacıyla; çalışanların kendilerini geliştirebilmeleri ve potansiyellerini ortaya koyabilmeleri için gerekli zemini hazırlamıştır. Bu disiplin ve öngörü doğrultusunda Feza Çelik Kapı, kurulduğu ilk günden itibaren faaliyetlerine devam etmektedir.

MISYON & VIZYON

Feza Çelik Kapı olarak müşteri memnuniyetini, sürekli gelişmeyi, yüksek kalite standartlarında üretimi, ekip çalışmasını, profesyonel yönetim anlayışını, teknolojik gelişmelerin takibini ve sosyal sorumluluğu esas alan bir anlayışla sektörün öncü kuruluşu olarak var olmayı ve sektördeki avantajlı pozisyonumuzun devamlılığını korumayı kendimize vizyon edindik.

 

Yenilikçi ve dürüst çalışma ilkeleriyle sektörün lider isimlerinden biri olarak tüketicilerimizi ve ailelerini güvende tutmak; ürün çeşitliliği, yüksek kalite standartları, müşteri memnuniyeti, sektördeki yenilikler ve teknolojik gelişmelerin sürekli takibinde olarak daima müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak.

TEKNIK BILGILER

Feza Çelik Kapı 1976 yılında oto yan sanayi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Firmamız 1990 yılından itibaren çelik kapı, 2000 yılından itibaren ham çelik kapı, 2005 yılından itibaren yangın kapısı ve 2007 yılından itibaren de fitilli saç kasa ve şaft kapağı imalatı yapmaktadır. İstanbul'un merkezi sanayi bölgesi olan Topkapı'daki 3.500 m2 kapalı ve 1.500 m2 açık olmak üzere 5.000 m2 alana sahip olan fabrikamız, Türkiye'de ilk Robot Puntolama Sistemi ve ilk İtalyan Kilit Sistemi gibi birçok yeniliğe öncülük etmiştir. Feza Çelik Kapılarında başarı ile uygulanmış ve Türkiye'de ilk kez müşterilerin hizmetine sunulmuş bir diğer yenilik ise parmak izi sistemidir. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra modellerimizdeki çeşitlilik ve talebe yönelik farklı tasarım olanaklarımızla müşterilerimizin isteklerine cevap vermeyi prensip edinen Feza Çelik Kapıları 5.5 mm kasa kalınlığı ve 9.5 mm kanat kalınlığı ile Türkiye'deki çelik kapı sektöründe bir devri başlatmıştır. Müşteri memnuniyetini hedefleyerek şekillendirdiğimiz politikamız doğrultusunda iç ve dış mekan çelik kapılarda 5 yıl garanti verilmektedir. Ayrıca Türkiye'de ilk kez firmamız müşterilerine ömür boyu servis garantisi sağlamaktadır. Firmamız kalite ve estetiğin yanında güvenliği de ön planda tutarak kasalarda İtalyan çift geçme kasa sistemini uygulamaktadır ve montajları harçsız, alçısız ve kaynaksız olarak gerçekleştirmektedir. Feza Çelik Kapılarındaki yüksek güvenlik unsurlarının yanı sıra, kapılarımızın montajları deprem gibi tehlike durumlarında oluşabilecek kapı sıkışmalarını önlemek üzere tasarlanmıştır.