Feza Çelik Kapı Logo

SERTIFIKALAR

TÜRKÇE

ENGLISH

/

  • MISYON & VIZYON
  • KURUMSAL DEGERLERIMIZ

Feza Çelik Kapı 1976 yılında oto yan sanayi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Firmamız 1990 yılından itibaren çelik kapı, 2000 yılından itibaren ham çelik kapı, 2005 yılından itibaren yangın kapısı ve 2007 yılından itibaren de fitilli saç kasa ve şaft kapağı imalatı yapmaktadır. İstanbul'un merkezi sanayi bölgesi olan Topkapı'daki 3.500 m2 kapalı ve 1.500 m2 açık olmak üzere 5.000 m2 alana sahip olan fabrikamız, Türkiye'de ilk Robot Puntolama Sistemi ve ilk İtalyan Kilit Sistemi gibi birçok yeniliğe öncülük etmiştir. Feza Çelik Kapılarında başarı ile uygulanmış ve Türkiye'de ilk kez müşterilerin hizmetine sunulmuş bir diğer yenilik ise parmak izi sistemidir. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra modellerimizdeki çeşitlilik ve talebe yönelik farklı tasarım olanaklarımızla müşterilerimizin isteklerine cevap vermeyi prensip edinen Feza Çelik Kapıları 5.5 mm kasa kalınlığı ve 9.5 mm kanat kalınlığı ile Türkiye'deki çelik kapı sektöründe bir devri başlatmıştır. Müşteri memnuniyetini hedefleyerek şekillendirdiğimiz politikamız doğrultusunda iç ve dış mekan çelik kapılarda 5 yıl garanti verilmektedir. Ayrıca Türkiye'de ilk kez firmamız müşterilerine ömür boyu servis garantisi sağlamaktadır. Firmamız kalite ve estetiğin yanında güvenliği de ön planda tutarak kasalarda İtalyan çift geçme kasa sistemini uygulamaktadır ve montajları harçsız, alçısız ve kaynaksız olarak gerçekleştirmektedir. Feza Çelik Kapılarındaki yüksek güvenlik unsurlarının yanı sıra, kapılarımızın montajları deprem gibi tehlike durumlarında oluşabilecek kapı sıkışmalarını önlemek üzere tasarlanmıştır.

 

Feza Fire Yangın Kapıları

2005 yılından itibaren yangın kapısı üreten firmamız, konu hakkındaki bilgi birikimiyle 2009 yılı Ocak ayında yangın test deneyini başarıyla tamamlamış ve Slovakya’nın Avrupa Birliği akreditesine sahip önde gelen yangın test kuruluşu olan FIRESco’dan 120 dakikalık yangın test sertifikası almaya hak kazanmıştır.

Feza Fitilli Saç Kasa

2007 yılından itibaren fitilli saç kasa imalatına giren firmamız kısa sürede istenilen tüm detaylara, standart ve de standart olmayan tüm ölçülere cevap verebilecek bir proces sistemini başarıyla üretimine entegre etmiştir.

Feza Şaft Kapağı

2007 yılından itibaren şaft kapağı üreten firmamız her türlü detaya uygun istenilen ölçüde şaft kapağı imal etmektedir.

Feza Ham Çelik Kapı

1990 yılında çelik kapı üretimine başlayan firmamız on yıllık bilgi birikimiyle 2000 yılında ham çelik kapı üreterek sektörde bir ilki gerçekleştirmiştir. Bu sayede hem çelik kapıcı müşterilerinin hem de ahşap konusunda uzmanlaşmış firmaların yüksek adetli siparişlerini kısa sürede karşılayacak bir konuma gelmiştir.

  • TEKNIK BILGILER
  • HAKKIMIZDA
Feza Çelik Kapı 1976 Logo
  • İndirmeler
  • Broşürler
  • Mimari Çizimler
  • Online Katalog
  • Yardım
  • Destek

444 5 325

info@feza.com.tr

Feza Steel Doors White Logo